Reklama na terenie Puław - marketing lokalny w powiecie puławskim

Skorzystaj z dobrze przygotowanych i przeprowadzanych kampanii reklamowych. Dzięki nam dotrzesz do różnych grup klientów, co przełoży się na lepsze funkcjonowanie Twojej firmy.
Przygotowaliśmy wiele form promocji firm i usług, które pozwolą skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta. Sprawdź opinie jakie otrzymaliśmy od firm, które skorzystały z usług.

Co oferujemy?

Oferujemy kompleksową i tym samym skuteczną reklamę na rynku puławskim:

 • Mobilna reklama samochodowa - auta i przyczepki reklamowe
 • Kolportaż ulotek, kalendarzyków, wizytówek biznesowych
 • Rozklejanie plakatów na słupach ogłoszeniowych i tablicach informacyjnych
 • Reklama na wyświetlaczach i billboardach LED
 • Stworzenie i pozycjonowanie strony Internetowej
 • Stworzenie FANPAGE'a w serwisie społecznościowym Facebook
 • Umieszczenie wizytówek firmowych w najbardziej rozpoznawalnych serwisach Internetowych w Polsce
 • Zamieszczanie artykułów sponsorowanych w lokalnej prasie i serwisach Internetowych
 • Tworzenie projektów graficznych
 • Druki plakatów, kalendarzy i wizytówek biznesowych

Mobilna reklama samochodowa - auta i przyczepki reklamowe

Bardzo skuteczny model reklamy mobilnej pozwalający na wykreowanie rozpoznawalności firmy, logo, usługi lub produktu. Szybko przekłada się na pozyskanie nowych klientów. Pozwala na przedstawienie potencjalnemu klientowi wielu informacji takich jak:

 • nazwa firmy
 • rodzaj świadczonych usług
 • wachlarz produktów
 • numery telefonów
 • adres wraz z mapą dojazdu
 • godziny otwarcia
 • promocje

W ofercie tej dostępnych jest 5 przyczepek wraz z nagłośnieniem - atrakcyjne ceny i warunki wynajmu. Poznaj dokładną ofertę na przyczepy reklamowe  w Puławach

Kolportaż ulotek, kalendarzyków, wizytówek biznesowych

Kolportaż ulotek

Sama reklama mobilna nie dotrze do wszystkich mieszkańców Puław. Roznoszone przez nas ulotki oraz pomysłowe wizytówki biznesowe pozwalają na zwiększenie efektywności promocji Twojej firmy. Staramy się projektować je tak by osoba, która ją otrzyma, zapoznała się z nią i zachowała ją na później. Poznaj szczegóły na roznoszenie ulotek i wizytówek na terenie Puław.

Rozklejanie plakatów na słupach ogłoszeniowych i tablicach informacyjnych

Rozklejanie plakatów

Inną formą reklamy jest plakatowanie miejskich słupów ogłoszeniowych oraz tablic informacyjnych. Plakatowanie dociera do wielu klientów, którzy wiele czasu spędzają na mieście, korzystają z komunikacji miejskiej, załatwiają sprawy urzędowe. Ponieważ plakat jest formą stacjonarną nadaje się do przedstawienia obszernych informacji o firmie. Szczegółowa oferta plakatowania słupów i tablic informacyjnych w Puławach.

Reklama na wyświetlaczach i billboardach LED

Ekrany LED

Ta forma promocji daje świetne rezultaty już w pierwszych dniach emisji materiałów reklamowych. Wyświetlane są one na billboardach stacjonarnych (tablice świetlne LED w centrum miasta) oraz mobilnych (wyświetlacze w autobusach komunikacji miejskiej). Zobacz czym jest reklama świetlna w Puławach.

Stworzenie i pozycjonowanie strony Internetowej

Pozycjonowanie

W dobie Internetu każda firma powinna posiadać własną stronę WWW. Dobrze opisane i przedstawione produkty na stronie pozwalają klientowi  ocenić jakość i renomę firmy. Obecnie około 30% osób w Polsce szuka firm spełniających ich wymagania właśnie w ten sposób.  Stwórz własną stronę Internetową  – w tydzień!

Stworzenie FANPAGE w serwisie społecznościowym Facebook

Facebook

Obecnie aktywne konto na Facebook'u posiada około 15 000 mieszkańców Puław. Są to ludzie w różnych grupach wiekowych, o rozmaitych zainteresowaniach. To dla nich stworzymy FANPAGE, który pozwoli Ci pozostać z nimi w kontakcie. Klienci śledząc na bieżąco ofertę, będą bardziej skłonni z niej skorzystać. Sprawdź czym jest FANPAGE FACEBOOK dla Twojej firmy.

Umieszczenie wizytówek firmowych w najbardziej rozpoznawalnych serwisach Internetowych w Polsce

Strony internetowe

Wiele osób w celu znalezienia fachowca lub usługi korzysta z takich serwisów jak Panorama Firm czy Zumi. To jedne z wielu portali ogłoszeniowych, w których precyzyjnie można opisać własną ofertę oraz zaznaczyć mapę dojazdu wraz z numerami telefonów i godzinami otwarcia. To najlepszy sposób na wypełnienie luki Internetowej. Oferta dotyczy zarówno firm, które posiadają juz stronę internetową, jak i takich które jeszcze nie zdążyły takowej stworzyć. Sprawdź co wykonamy za Ciebie w ramach zamieszczenia wizytówek w brandowych portalach Internetowych.

Zamieszczanie artykułów sponsorowanych w lokalnej prasie i serwisach Internetowych

Artykuły sponsorowane

Reklamą mobilną oraz ulotkowaniem nie dotrzemy do wszystkich potencjalnych klientów. Ważnym elementem reklamy są artykuły, które ukazują się w prasie lokalnej oraz najchętniej odwiedzanych serwisach Internetowych. Nakłady na prasę regionalną to nawet 10 000 egzemplarzy tygodniowo. Regionalne portale www odwiedza nawet 60 000 osób miesięcznie. Zobacz na czym polega promocja poprzez artykuły sponsorowane.

Tworzenie projektów graficznych

Projekty graficzne

Do każdej kampanii potrzebne są projekty graficzne ulotek, wizytówek, billboardów itp. Również i tym zajmiemy się za Ciebie. Wystarczy, że poznamy Twoją firmę dokładniej, a z pewnością stworzymy atrakcyjne materiały promocyjne.  Sprawdź ofertę  tworzenia projektów graficznych na cele kampanii w Puławach.

Druki plakatów, kalendarzy i wizytówek biznesowych

Druk

Zajmujemy się również drukiem materiałów reklamowych. Hurtowe wykonywanie wydruków, pozwala nam na oferowanie niskich cen, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokiej jakości. Wykonujemy zarówno mniejsze formy reklamowe (ulotki, plakaty) jak i wydruki wielkoformatowe (banery, billboardy)